Naujienos

Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis: „Savivaldybių ugniagesių komandos turi išlikti”

Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis: „Savivaldybių ugniagesių komandos turi išlikti”

Kaip gyvena savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesių komandos, tuo neseniai turėjo progos įsitikinti jose apsilankęs Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis.

„Įspūdžiai puikūs. Komandose dirba šaunūs vyrai. Ugniagesių optimizmas įkvepia, nes jiems svarbu padėti gyventojams, - sakė meras. - Iš tiesų, savivaldybių priešgaisrinių tarnybų ugniagesiai į gaisrus kaimo vietovėse atvyksta pirmieji ir išvyksta paskutiniai. Nors jų gaisrinė technika ir įranga prastesnė nei statutinių ugniagesių, bet jie taip pat nuoširdžiai dirba ir puikiai atlieka savo pareigas”.

Mero teigimu, savivaldybių ugniagesių komandos turi išlikti. Šių tarnybų ugniagesiai, pasak S. Margio, visada gali tikėtis jo palaikymo. Jo nuomone, pagalbos gyventojai, kilus gaisrui ar kitai nelaimei, turi sulaukti laiku.

Meras pasidžiaugė, kad ugniagesiai nestokoja geranoriškumo, kad yra pasirengę patys prisidėti prie komandų gerbūvio kūrimo. „Mums tik duokite statybinių medžiagų, mes patys susiremontuosime,” - kalbėjo ugniagesiai.

Pasak mero, Pakruojo rajono savivaldybė, kiek leidžia galimybės, rūpinasi ugniagesių poreikiais. Buvo įsigyti kvėpavimo aparatai, taip pat skirta lėšų mokymams. Ateityje bus ieškoma lėšų ugniagesių aprangai bei būtinai gelbėjimo įrangai. Ketinama kitais metais pasirūpinti ir šio rajono savivaldybėje vienintele likusia Lygumų komanda, kurios patalpas dar reikėtų atnaujinti.

Taip pat skaitykte