Naujienos

Alantoje – įkurtuvės ir jubiliejus

Alantoje – įkurtuvės ir jubiliejus

Molėtų rajono savivaldybės Alantos ugniagesių komanda nuo šiol gali džiaugtis suremontuotomis ir ugniagesių reikmėms pritaikytomis patalpomis. Šiandien čia buvo ne tik atvertos gaisrinės durys, bet ir pašventintas neseniai įsigytas gaisrinis automobilis. Be to, buvo paminėtas ir šios ugniagesių tarnybos 30 metų jubiliejus.

Savivaldybės meras Saulius Jauneika padėkos raštus už nepriekaištingą ilgametę tarnybą įteikė Joniškio komandos ugniagesiams Alvydui Jakavoniui ir Česlovui Liubertui, tarnybos veteranui, dirbusiam Alantos komandoje, Stanislovui Krivičiui, už svarų ilgametį indėlį į gaisrinę saugą bei priešgaisrinę priežiūrą rajone - pirmajam Molėtų ugniagesių tarnybos vadovui Romualdui Rimkui, už dabartinių ugniagesių komandų stiprinimą, jų parengties užtikrinimą ir pagalbą rajono gyventojams – Tarnybos direktoriui Linui Dirmai, padėkojo ugniagesių rėmėjui UAB „Hoda" direktoriui Raimundui Gražiui.

O už pilietiškumą, sumanumą ir drąsą gelbėjant žiemą Virintos upėje įlūžusį ir skęstantį žmogų meras savivaldybės padėką įteikė ir Aukštaitijos profesinio rengimo centro fizinio ugdymo mokytojai Linai Skladaitytei.

Taip pat skaitykte