Naujienos

Padėkota ugniagesiams, išgelbėjusiems žmogaus gyvybę

Padėkota ugniagesiams, išgelbėjusiems žmogaus gyvybę

Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdyje šį penktadienį buvo apdovanoti Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Nemėžio komandos ugniagesiai Gintaras Burdaitis, Aleksandras Časnovičius ir Igoris Chmylko, šių metų gegužės 24 d., kilus gaisrui daugiabutyje, išgelbėję žmogaus gyvybę.

Gerų žodžių Nemėžio šiai komandai negailėjo Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas Vidas Kerševičius. Jis pasidžiaugė šios komandos darbu ir tarnyboje vykstančiais gerais pokyčiais.

Už nuopelnus gyventojų saugai Nemėžio komandos ugniagesiui Gintarui Burdaičiui įteiktas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento garbės ženklas.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst už pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir išgelbėtą žmogaus gyvybę gaisro metu Nemėžio komandos ugniagesiams įteikė padėkos raštus. „Kiekviena jūsų darbo diena – tai iššūkis, reikalaujantis drąsos, didelio ryžto ir pasitikėjimo savo jėgomis “, – rašoma padėkos rašte.

„Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos vardu noriu visiems čia esantiems padėkoti už mūsų ugniagesių aukštus įvertinimus, apdovanojimus, parodytą pagarbą ir dėmesį. Dėkoju Tarybos nariams už priimtus palankius sprendimus sprendžiant priešgaisrinės saugos klausimus. Mūsų darbas ir tarnyba Vilniaus rajono labui!“, – sakė Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos direktorius Kęstutis Velikianecas.

Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-osios komandos viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas leitenantas Arūnas Kosčicas teigė, kad ne kartą įsitikinęs Nemėžio ugniagesių komandos profesionalumu, kai tenka gelbėti žmonių gyvybes.

„Ši komanda mums daug padeda. Dažnai tenka kartu gesinti gaisrus Vilniaus rajone. Paprastai jie atvažiuoja pirmi ir atvažiavę atlieka pirminius veiksmus. Šį kartą viskas buvo greitai bei profesionaliai paruošta“, – pabrėžė Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-osios komandos viršininkas.

„Dėkoju komandos kolegoms, kad gaisro niokojame name atsidūrėme per labai trumpą laiką ir savo veiksmais prisidėjome išgelbstint žmogaus gyvybę. Tai mūsų kasdienis darbas, tiesiog kiekvienas teisingai ir laiku atlikome savo pareigą“, – paklaustas apie pavasario pabaigoje vykusį gaisrą, sakė Nemėžio komandos ugniagesys G. Burdaitis.

Vilniaus rajono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykte